Здорова дієта на морепродуктах: стрункішаємо швидко та зі смаком

Тим, хто терпіти не може обмежувати себе в їжі та розуміє всю шкоду відмови від таких важливих складових раціонального харчування, як жири та вуглеводи, пропонуємо розглянути оптимальний варіант дієти – схуднення на морепродуктах. Крім того, що цей спосіб харчування корисний для нашого організму з цілого ряду причин, про які ми розповімо нижче, його можна зробити постійним або ж «сідати» на таку дієту періодично, щоб швидко і без шкоди здоров'ю досягти своєї ідеальної форми.

Саме харчування на дарах моря полягає у відмові від м'яса та заміні його продуктами, такими як червона ікра, різноманітні молюски, водорості та ракоподібні. Також у цей період можна вживати морську рибу (наприклад, лосось, форель, дорадо, палтус, сибас), овочі та фрукти, зелень у необмежених кількостях, кисломолочку, сири. Цукор краще замінити медом, солодкою або стевією. Борошняні вироби рекомендовані не частіше одного разу на тиждень, а смажена та копчена їжа – раз на два-три тижні. З напоїв краще вибирати чисту воду та трав'яні чаї, а з алкоголю бажано залишити лише сухе червоне вино. Харчуватись так можна необмежену кількість часу, поки вам це комфортно.

З корисних впливів такої дієти можна назвати: зниження рівня тригліцеридів і розщеплення внутрішнього жиру, невисока калорійність (з'їдаючи звичну порцію їжі, ви все одно отримуєте менше калорій), повноцінне насичення організму білком і вітамінно-мінеральними комплексами (м'язи залишаються в тонусі, підвищується рівень енергії), покращення кровообігу та нормалізація рівня кров'яного тиску, зміцнення кісткової та нервової систем організму, омолоджування шкірних покривів та покращення росту волосся, покращення лібідо (морепродукти – чудові афродизіаки!).

Харчування якісними морепродуктами дозволить вам покращити свій зовнішній вигляд, довго зберігати відмінний стан здоров'я та молодість. І щоб все це справді здійснилося рекомендуємо дуже ретельно поставитися до вибору магазину, в якому ви будете купувати ці продукти. В інтернет-магазині Світ Морів представлено все необхідне для обраної вами дієти: у нас можна купити червону ікру, рибу та молюсків, а також морську капусту. Вся наша продукція супроводжується сертифікатами якості від виробника та гарантовано корисна для здоров'я!

Доступно під час реєстрації

Реєструйтеся та додавайте товари до списку бажань, ділитесь списками з друзями та обговорюйте товари разом

Реєстрація