Лососеві - цінне джерело вітамінів та мікроелементів.

Про те, що червона риба є оптимальним продуктом харчування і має збалансований вміст абсолютно необхідних і корисних речовин, знають напевно вже, якщо не всі, то багато хто. У цій статті пропонуємо коротко розглянути вплив цього продукту на жіночі, чоловічі та дитячі організми. Чи являються лососеві справді універсальною їжею?

Отже, коли ми вирішуємо, наприклад, купити форель, про що ми думаємо в першу чергу? Звичайно ж, спочатку передчуваємо насолоду смаком свого придбання і позитивними емоціями близьких, і тільки потім, можливо, замислюємося про його користь. І користь ця справді йде для нас приємним бонусом. Адже поки дружина, сестра, мати, бабуся чи дочка отримуватимуть задоволення від їжі, їх організми отримуватимуть Омега-3 та Омега-6 кислоти, які неймовірно корисні для нервової та гормональної систем, вітаміни РР та D, що мають омолоджуючі та зміцнюючі кісткову систему властивості. А жінкам достатнє насичення саме цими речовинами дозволяє довго зберігати молодість та гарне здоров'я.

Демократична ціна форелі в нашому магазині дозволить пригостити нею і чоловічу частину сім'ї. Поки чоловіки їдять смачну рибку, вони отримують оптимальну кількість незамінних амінокислот, які не тільки позитивно впливають на м'язові тканини, але й забезпечують злагоджену діяльність усіх органів шлунково-кишкового тракту, включаючи печінку. У той же час ті самі Омега-кислоти разом із вітаміном А допомагають організму відрегулювати роботу статевої і нервової систем.

Що ж стосується діток, то якщо у них немає особливостей із підшлунковою, зупиніть свій вибір на рибі сьомга ціна за 1 кг якої у нас дозволить спокійно забезпечити дитину корисним продуктом на тиждень і більше, без шкоди для бюджету сім'ї. Сьомга є трохи жирнішою рибкою, а значить, в ній ще більше поліненасичених кислот, дуже важливих при формуванні всіх систем організму дітей. А достатній вміст йоду, вітамінів А, D та Е позитивно вплине не лише на внутрішні органи, а й мінімізує некомфортні прояви підліткового періоду.

Доступно під час реєстрації

Реєструйтеся та додавайте товари до списку бажань, ділитесь списками з друзями та обговорюйте товари разом

Реєстрація