Червона ікра морожена та охолоджена: яку вибрати?

Обидва варіанти мають свої нюанси та особливості, які необхідно знати та враховувати перед покупкою. Тому кожен із них розглянемо окремо і постараємося розкрити всі «підводні камені».

Отже, варіант "охолоджена". Це ікра, яка в магазинах продається на вагу. При виборі такого продукту потрібно розуміти, що від етапу добути до етапу купити червона ікра може залишатися дійсно свіжою не більше 4-х місяців. І оскільки основний нерест відбувається з липня до кінця вересня, її продаж вже з початку листопада може починати викликати сумніви – чи не був продукт попередньо заморожений чи законсервований. Тут краще буде запитати у магазину документи про дату видобутку ікри та зіставити терміни. Що стосується смакових якостей, то у охолодженої свіжої ікри вони будуть на найвищому рівні. У цьому випадку вона проходить лише обробку тузлуком (концентрованим соляним розчином), без консервантів та олії.

Що ж до замороженої ікри, то вивчивши думки в інтернеті, ми зіткнулися з явними протиріччями. Хтось переживає, що при розморожуванні ікра втратить свої корисні якості та привабливий зовнішній вигляд, а хтось, навпаки, наполягає, що у наших широтах покупка замороженої ікри може стати вигідною та дуже вдалою покупкою. Адже дійсно, якщо купити такий продукт, як червона ікра оптом від виробника, то можна не тільки значно заощадити, але потім ще й близько двох років не переживати з приводу його якості і безпеки в морозилці. Заморожена ікра практично не поступається за своїми смаковими та харчовими властивостями охолодженим варіантам. Вона так само не містить ніяких консервантів, крім солі, тому що перед шоковою заморозкою її теж поміщають у тузлук. І весь секрет безпеки красивого зовнішнього вигляду - в її правильній розморозці. Здійснювати цей процес потрібно повільно, часом близько 10 годин при низьких температурах. Ідеально, якщо це буде -2-0°С, але і нижня полиця холодильника при температурі до +5°С також стане хорошим варіантом.

Розморожуйте правильно і насолоджуйтесь приголомшливим пікантним смаком делікатесу червона ікра вартість якої в нашому магазині завжди прийнятна, а якість завжди на висоті!

Доступно під час реєстрації

Реєструйтеся та додавайте товари до списку бажань, ділитесь списками з друзями та обговорюйте товари разом

Реєстрація