Ще раз про користь червоної ікри - що каже офіційна та народна медицина

Ще раз про користь червоної ікри - що каже офіційна та народна медицина

Поза всяким сумнівом, навіть найприхильніші шанувальники ікри лососевих хоч раз, але замислювалися про її медичні показники. І справді, крім свого делікатесного смаку вона має безліч корисних і навіть лікувальних властивостей, які в народній медицині застосовуються в якості натуральних ліків. Давайте вивчимо це питання трохи докладніше.

Ікра червоної риби визнана офіційною медициною харчовим продуктом із високим біологічним значенням. Такий вердикт зумовлений тим, що по суті являючись «риб'ячим яйцем», вона містить усі необхідні речовини для розвитку зародка, а значить і багатий спектр мінеральних елементів і вітамінів, а також корисних калорій. Білок, що міститься в ікринках, засвоюється людським організмом набагато легше, не навантажуючи при цьому нирки так, як м'ясний. Ікра активно застосовується в косметологічній індустрії для антивікових і омолоджувальних засобів: від масок до сироваток. Підвищення рівня гемоглобіну, покращення кровообігу та стану нервової системи, сприятливий вплив на статеву систему та потенцію – все це прямі докази того, що ікра червона є справді корисним і незамінним продуктом.

Бачення користі ікри народною медициною повністю збігається з офіційною, проте має ще ширший спектр застосування. Крім домашніх масок для шкіри та волосся, а також рекомендацій щодо помірного споживання для насичення організму корисними речовинами, купити червону ікру варто, якщо у вас є захворювання щитовидної залози, анемія чи гіпертонія. Корисною вона буде, і якщо ви хочете нормалізувати свою вагу. Це стосується як тих, хто хоче схуднути, так і тих, хто хоче одужати. Рекомендовано купити ікру кети або інших лососевих як засіб, що підтримує організм при онкологічних захворюваннях. Застосовується в народній медицині вона також для загоєння ран від екзем, при тромбофлебіті.

Щоб переконатися в чудодійних властивостях цього продукту, рекомендуємо спробувати маску, яка відмінно зволожить, пом'якшить, відновить шкіру і захистить її від стресу. Для маски потрібно змішати 2 ч.л. йогурту чи кефіру з 1 ч.л. ікри, розім'яти ікринки та нанести отриману суміш на шкіру обличчя. Через 15 хвилин маску можна змити та насолоджуватися результатом!

Світ Мореів інтернет магазин ікри пропонує придбати справді якісний та натуральний продукт, використання якого подарує вам справжнє задоволення. На сайті можна ознайомитись з усім асортиментом, а також отримати професійну консультацію щодо вибору у наших фахівців.

Доступно під час реєстрації

Реєструйтеся та додавайте товари до списку бажань, ділитесь списками з друзями та обговорюйте товари разом

Реєстрація