Чорна та червона ікра - порівняємо делікатеси

Чорна та червона ікра - порівняймо делікатеси

Цінність ікри лососевих та осетрових порід риб переоцінити складно. Адже це один з найбільш поживних продуктів, з вмістом не менше 30% білків, що легко засвоюються, і 10-13% поліненасичених жирних кислот Омега-3. Обидва види ікри містять дуже багатий комплекс корисних речовин і тому включити їх до раціону – розумне та продумане рішення.

Ікра є гарним профілактичним та загальнозміцнюючим засобом. І хоча, мабуть, основним критерієм вибору між червоною і чорною ікрою є особисті смаки, існують певні нюанси, на які слід звернути увагу.

Так, чорна ікра багатша за концентрацією корисних речовин, ніж червона. Вона рекомендована при діабеті для підвищення чутливості до інсуліну, корисна при схильностях до алергій завдяки тому, що навпаки знижує чутливість організму до можливих алергенів. Відмінним підтримуючим засобом ікра осетрових стане при анемії та зниженому рівні гемоглобіну крові: вона відрізняється високим вмістом заліза, який добре засвоюється організмом людини. Все більше прихильників цей продукт завойовує у косметології. Індустрія успішно розробляє високоефективні косметичні антивікові засоби, а також засоби догляду за волоссям на основі ікорних екстрактів.

Що ж до ікри лососевої, то вона показана для більш швидкого відновлення клітин і тканин, а також нормалізації рівня артеріального тиску. Вона позитивно впливає на стан нашої нервової системи, допомагає протистояти стресам і запобігати депресивним станам. Якщо не спостерігається алергічних реакцій, цей продукт можна їсти діткам з 3-х років. Купити червону ікру рекомендується і тим, хто має схильність до шкірних захворювань, проблеми зі зором. Якщо ви вагітні, то тут також краще надати перевагу лососевій ікрі замість чорної. Це пов'язано з тим, що в осетровій ікрі багато пуринів, які можуть негативно позначатися на роботі нирок, але в невеликих кількостях, звичайно, буде корисною і вона.

І, звичайно, на вибір між двома видами впливає ціна. Зазвичай ціна червоної ікри нижча за вартість чорної і тому вона більш доступна до покупки.

У нашому магазині можна купити червону ікру оптом чи в роздріб, а також інші морепродукти та рибу. Звертайтесь до нас та купуйте якісні продукти за оптимальними цінами!

Доступно під час реєстрації

Реєструйтеся та додавайте товари до списку бажань, ділитесь списками з друзями та обговорюйте товари разом

Реєстрація